Participanți Semimaraton Baru Mare, 13 iulie 2019

Cei înregistrați vor apărea în acest tabel după o verificare inițială a informațiilor trimise. Aceasta poate să dureze una-două zile. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Tabel participanți

Nr.NumePrenumeClubLocalitateCategoriaPlătit taxa
1Hârjoc VasileCugir 50+ M DA
2PavalascDorinHunedoara AleargaHunedoara 50+ M DA
3GoiaCosmina NicoletaAlerT in DevaDeva 36-49 F DA
4LorințCsabaGeoGrafiQPetroșani 36-49 M DA
5DroncaDariusAlergoturaTimisoara -35 M DA
6ȚopescuCristianTzopyPetroșani 50+ M DA
7PopoviciFlorinASOCIATIA SPORT SI ANDURANTADeva 36-49 M DA
8DoarvoasViorelASOCIATIA SPORT SI ANDURANTADeva 50+ M DA
9BradeanCosminArad 36-49 M DA
10CicPetruSanpetru 50+ M DA
11TurlacuGabrielMEB Run TMTImisoara -35 M DA
12IlieAndrei-BogdanGalati -35 M DA
13CozmincoAlinaAlergoturaTimisoara -35 F DA
14SlejiucViorelMotru RunnersMotru 36-49 M DA
15StefanMariusMEB RUN TMTimisoara -35 M DA
16PetcuMariusArad -35 M DA
17LeordeanVasile-IoanTimisoara 36-49 M DA
18ToaderIoana MariaDeva 36-49 F DA
19PetriiLoredanaDeva 36-49 F DA
20CrisovanClaudiuDeva 36-49 M DA
21SamfiroiuBiancaDeva 36-49 F DA
22RaduleaBogdanMEB RUN/ALERGOTURATimisoara -35 M DA
23BugaGeorgetaZarnesti 50+ F DA
24BugaIonZarnesti 50+ M DA
25LecaAndrei RaoulPetrosani 36-49 M DA
26ȚopescuElisabetaTzopyPetroșani 36-49 F DA
27BugariuLucianLipovei TeamTimisoara -35 M DA
28StancoaneIuliuHunedoara AleargaHunedoara 50+ M DA
29MinzatuVasile FlorinMEB Run TMTimisoara 36-49 M DA
30MardanIulianHateg -35 M DA
31RepolschiIulian DanTimisoara 36-49 M DA
32BuzganCrinaPetrosani -35 F DA
33BârneaIonSan MontanPetrila 36-49 M DA
34NegruGhitaClubul Sportiv 57 BLACK Baia MBaia Mare 50+ M DA
35BurceaAlexandruPetrila -35 M DA
36LacatisFlorin-LucianArad 36-49 M DA
37SocolEduardBorderline Running TeamTimisoara 36-49 M DA
38CrainicCalinAlternative TMTimisoara 36-49 M DA
39NyestiCsabyAlergoturaDumbravita 36-49 M DA
40NyestiMonicaDumbravita 50+ F DA
41PopescuAndreiTimisoara -35 M DA
42VizitiuBeneaminLupeni 50+ M DA
43UretyanRomulusMotru RunnersMotru 50+ M DA
44VanceaCristianMEB Run TmTimisoara 36-49 M DA
45TimarTiberiusLupeni 50+ M DA
46DogaruFlorinaCaransebeș 36-49 F DA
47HețCristianPetrosani 36-49 M DA
48Guler MaraUniversitatea AradTimișoara 36-49 F DA
49HurgoiFlorinOradea 36-49 M DA
50ManoilaViktorMEB Run TMTimisoara 36-49 M DA
51NagyIstvanTimisoara 36-49 M DA
52DochituAndreeaPetroșani -35 F DA
53AhritculeseiAdrianPetrosani -35 M DA
54NagyIoanaTimisoara 36-49 F DA
55GhetMarta EmiliaPetroșani 36-49 F NU
56PloscaruMarianTimisoara -35 M NU
57HanCristiancugiRunCugir -35 M NU
58KoskaRamona StefaniaMeb Run TMTimisoara -35 F NU
59DrăghinFlorentinCSM CaransebeșCaransebeș 36-49 M NU
60CorjanDaniel CristianTimisoara 36-49 M NU
61PacurarGabrielCluj Napoca 36-49 M NU
62ArdeleanRaduArad 36-49 M NU
63MitricAdrianSiemensBuzias 50+ M NU
64Petruta IovanoviciConstantin MarianCaransebes 36-49 M NU
65VladMarianAsociatia Club Kiwanis TimisoaTimisoara 36-49 M NU
66IanasRamonaMEB Run TMTimisoara 36-49 F NU
67ZagreanAurelianAiud 36-49 M NU
68NicolaeAlexandruSoimus -35 M NU
69BacaBogdan-Timisoara 36-49 M NU
70BogdanRodica EmiliaReMona SportTimisoara -35 F NU
71BurteaRalucaSport CompetitionArad -35 F NU
72AronDan Vasileimperial racingTârgu Mureș -35 M NU
73PaduraruRobertChiajna -35 M NU
74BuruleaAmaliaTransylvania ZoneCluj-Napoca -35 F NU