Participanți Baru Mare 2015

Cei înregistrați vor apărea în acest tabel după o verificare inițială a informațiilor trimise. Aceasta poate să dureze una-două zile. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Tabel participanți

Nr.NumePrenumeClubLocalitateProbaCategoriaPlătit taxa
1MarianPopaHunedoara Semimaraton 50+ M -
2CretuConstantinSolitarii AradArad Maraton 40-49 M -
3StancoaneIuliuClub Sportiv GhelariHunedoara Semimaraton 50+ M -
4HarjocVasileC.S.M.UNIREA ALBA -IULIACugir Semimaraton 50+ M -
5VeressStefan MirceaA.S bike&run PetrosaniLupeni Semimaraton 40-49 M -
6MairovitzAlexFrumușeni Semimaraton sub 19 M DA
7MairovitzEugenFrumușeni Semimaraton 30-39 M DA
8PopescuAlina RamonaTimișoara Semimaraton 20-29 F DA
9PescanAlexandruPetrosani Semimaraton 20-29 M DA
10Roman.Valentin-PetruVulcan Semimaraton 40-49 M DA
11MarunceacLiviuTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
12MiazgaDianaExperienta MultisportArad Maraton 40-49 F DA
13NagyRoxanaEnergomCluj Semimaraton 30-39 F DA
14NagyIstvanEnergomCluj Semimaraton 40-49 M DA
15OpreaMarianReva SimeriaDeva Semimaraton 50+ M DA
16SandaAnamariaSan MontanUricani Semimaraton 20-29 F DA
17SalamonGezaDeva Semimaraton 30-39 M DA
18MihailescuViorelPetrosani Semimaraton 40-49 M DA
19ZgârceaSimonaŞelimbar Semimaraton 20-29 F DA
20VulpoiAdrianLupeni Maraton 40-49 M DA
21Carlig ConstantinRunniacsPetrosani Semimaraton 30-39 M DA
22PopescuEmanuelTimisoara Semimaraton 20-29 M DA
23OSCARCAMPOS GUILLENMONTCADA I REIXAC Semimaraton 30-39 M DA
24ALBERTSAMPER BRUNOSANT CARLES DE LA RAPI Semimaraton 30-39 M DA
25BicaLiviuRo Club Maraton / www.superfitBucuresti Maraton 50+ M DA
26GiangaMarianPetrila Semimaraton sub 19 M DA
27MrazAdrian-OctavianPetrosani Maraton 50+ M DA
28SalageanStefanTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 M DA
29SalageanDanielaTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 F DA
30BaleanuConstantinDrobeta Turnu Severin Maraton 40-49 M DA
31SerbanDianaAlergoturaDumbravita Maraton 30-39 F DA
32LupsaDanut MariusTimisoara Maraton 40-49 M DA
33ConduracheSabinaSan MontanUricani Semimaraton sub 19 F DA
34SarosiludovicA.S. Santamaria-OrleaSantamaria-Orlea Semimaraton 40-49 M DA
35SacmareanDan Experienta MultisportArad Maraton 50+ M DA
36TecarTanaseSan MontanLupeni Maraton 50+ M DA
37DamaschinMariusNuLupeni Semimaraton 30-39 M DA
38NagyLadislauTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
39BurceaAlexandru-CatalAS bike&run PetrosaniPetrila Maraton 20-29 M DA
40RimniceanuViorel-FlorinAs Bike&Run PetrosaniPetrila Semimaraton 20-29 M DA
41DraiaRazvan RaulAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
42UnterwegerRolandKipkelenge TeamArad Semimaraton 20-29 M DA
43CraciunescuAdrianCluj-Napoca Maraton 40-49 M DA
44TodincaDacianKipkelenge TeamArad Semimaraton 40-49 M DA
45OrganKellyLupeni Semimaraton 20-29 F DA
46OrganJackLupeni Semimaraton 20-29 M DA
47CristeaGabrielConstanta Semimaraton 40-49 M DA
48HanciutaFlorin ValentinAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
49SantaAndreiSan MontanPetrila Semimaraton sub 19 M DA
50CodreaGheorghePetrosani Maraton 40-49 M DA
51ReghişIoanaExperienţa MultisportArad Maraton 30-39 F DA
52ManolacheGeorgetaSan MontanLupeni Maraton 40-49 F DA
53BarbRaresCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M DA
54CorbanMircea AntonBucuresti Maraton 40-49 M DA
55MolnarAlexandruVoluntari Maraton 30-39 M DA
56BurierAdrianLugoj Semimaraton 30-39 M DA
57PetreSandu GilbertChiajna Semimaraton 30-39 M DA
58StoicaElena CrinaPetrila Semimaraton 30-39 F DA
59MiglioriniGabriellaBabeni Semimaraton 40-49 F DA
60MiglioriniValerioBabeni Semimaraton 50+ M DA
61BarbCrinaCluj-Napoca Semimaraton 30-39 F DA
62BalanHuanitaVladimirescu Semimaraton 30-39 F NU
63TapAdriancluj-napoca Maraton 30-39 M NU
64BALANICADan NarcisBraila Semimaraton 20-29 M NU
65ANDONEIonelBraila Semimaraton 40-49 M NU
66BalanDanielVladimirescu Maraton 30-39 M NU
67CaudryTatianaCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 30-39 F NU
68HanCristian NicolaCugir Semimaraton 20-29 M NU
69BuzulicaRaduDrobeta turnu severin Semimaraton 40-49 M NU
70CazanCeciliaDorobanti Semimaraton 20-29 F NU
71CaudryGeorgesCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 50+ M NU
72Cabrerizo CuevaFranciscoSan MontanJaén Semimaraton 30-39 M NU
73MunteanuVioleta,CorneliaVulcan Semimaraton 50+ F NU
74SolgaBogdanTimisoara Maraton 30-39 M NU
75GheorgheMarianaSolitarii AradArad Maraton 40-49 F NU
76HohoiStefanPetrosani Semimaraton 30-39 M NU
77MogaLigia MihaelaCluj-Napoca Maraton 30-39 F NU
78PantisMihaiRo Club Maraton / Runners ClubCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M NU
79MilosMioaraResita Semimaraton 30-39 F NU
80Petruţa IovanoConstantin MariCaransebeş Semimaraton 40-49 M NU
81BughioFosHunedoara Semimaraton 30-39 F NU
82BugjaAndreaFeel Good TeamOdorheiu Secuiesc Semimaraton 30-39 F NU
83SoveresanAndrei-GratianRunsilvaniaCugir Maraton 20-29 M NU
84MihalacheVirgilLugoj Maraton 30-39 M NU
85SzigyartoLiviacluj-napoca Maraton 30-39 F NU
86ZeveleanuPetreRo Club MaratonDrobeta Turnu Severin Semimaraton 50+ M NU
87StefanescuCiprian-Timisoara Semimaraton 40-49 M NU
88HrehorciucIrinaIasi Semimaraton 20-29 F NU