Participanți Baru Mare 2015

Cei înregistrați vor apărea în acest tabel după o verificare inițială a informațiilor trimise. Aceasta poate să dureze una-două zile. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Tabel participanți

Nr.NumePrenumeClubLocalitateProbaCategoriaPlătit taxa
1SalageanDanielaTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 F DA
2SerbanDianaAlergoturaDumbravita Maraton 30-39 F DA
3MogaLigia MihaelaCluj-Napoca Maraton 30-39 F NU
4ReghişIoanaExperienţa MultisportArad Maraton 30-39 F DA
5SzigyartoLiviacluj-napoca Maraton 30-39 F NU
6ManolacheGeorgetaSan MontanLupeni Maraton 40-49 F DA
7GheorgheMarianaSolitarii AradArad Maraton 40-49 F NU
8MiazgaDianaExperienta MultisportArad Maraton 40-49 F DA
9SoveresanAndrei-GratianRunsilvaniaCugir Maraton 20-29 M NU
10BurceaAlexandru-CatalAS bike&run PetrosaniPetrila Maraton 20-29 M DA
11SalageanStefanTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 M DA
12TapAdriancluj-napoca Maraton 30-39 M NU
13SolgaBogdanTimisoara Maraton 30-39 M NU
14BalanDanielVladimirescu Maraton 30-39 M NU
15MihalacheVirgilLugoj Maraton 30-39 M NU
16MolnarAlexandruVoluntari Maraton 30-39 M DA
17CraciunescuAdrianCluj-Napoca Maraton 40-49 M DA
18VulpoiAdrianLupeni Maraton 40-49 M DA
19CretuConstantinSolitarii AradArad Maraton 40-49 M -
20CodreaGheorghePetrosani Maraton 40-49 M DA
21BaleanuConstantinDrobeta Turnu Severin Maraton 40-49 M DA
22CorbanMircea AntonBucuresti Maraton 40-49 M DA
23LupsaDanut MariusTimisoara Maraton 40-49 M DA
24SacmareanDan Experienta MultisportArad Maraton 50+ M DA
25TecarTanaseSan MontanLupeni Maraton 50+ M DA
26BicaLiviuRo Club Maraton / www.superfitBucuresti Maraton 50+ M DA
27MrazAdrian-OctavianPetrosani Maraton 50+ M DA
28ConduracheSabinaSan MontanUricani Semimaraton sub 19 F DA
29HrehorciucIrinaIasi Semimaraton 20-29 F NU
30OrganKellyLupeni Semimaraton 20-29 F DA
31PopescuAlina RamonaTimișoara Semimaraton 20-29 F DA
32CazanCeciliaDorobanti Semimaraton 20-29 F NU
33SandaAnamariaSan MontanUricani Semimaraton 20-29 F DA
34ZgârceaSimonaŞelimbar Semimaraton 20-29 F DA
35BughioFosHunedoara Semimaraton 30-39 F NU
36BarbCrinaCluj-Napoca Semimaraton 30-39 F DA
37NagyRoxanaEnergomCluj Semimaraton 30-39 F DA
38StoicaElena CrinaPetrila Semimaraton 30-39 F DA
39BugjaAndreaFeel Good TeamOdorheiu Secuiesc Semimaraton 30-39 F NU
40BalanHuanitaVladimirescu Semimaraton 30-39 F NU
41CaudryTatianaCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 30-39 F NU
42MilosMioaraResita Semimaraton 30-39 F NU
43MiglioriniGabriellaBabeni Semimaraton 40-49 F DA
44MunteanuVioleta,CorneliaVulcan Semimaraton 50+ F NU
45MairovitzAlexFrumușeni Semimaraton sub 19 M DA
46SantaAndreiSan MontanPetrila Semimaraton sub 19 M DA
47GiangaMarianPetrila Semimaraton sub 19 M DA
48OrganJackLupeni Semimaraton 20-29 M DA
49PopescuEmanuelTimisoara Semimaraton 20-29 M DA
50HanCristian NicolaCugir Semimaraton 20-29 M NU
51RimniceanuViorel-FlorinAs Bike&Run PetrosaniPetrila Semimaraton 20-29 M DA
52BALANICADan NarcisBraila Semimaraton 20-29 M NU
53PescanAlexandruPetrosani Semimaraton 20-29 M DA
54UnterwegerRolandKipkelenge TeamArad Semimaraton 20-29 M DA
55ALBERTSAMPER BRUNOSANT CARLES DE LA RAPI Semimaraton 30-39 M DA
56HanciutaFlorin ValentinAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
57BarbRaresCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M DA
58BurierAdrianLugoj Semimaraton 30-39 M DA
59DamaschinMariusNuLupeni Semimaraton 30-39 M DA
60DraiaRazvan RaulAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
61HohoiStefanPetrosani Semimaraton 30-39 M NU
62OSCARCAMPOS GUILLENMONTCADA I REIXAC Semimaraton 30-39 M DA
63PantisMihaiRo Club Maraton / Runners ClubCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M NU
64PetreSandu GilbertChiajna Semimaraton 30-39 M DA
65Cabrerizo CuevaFranciscoSan MontanJaén Semimaraton 30-39 M NU
66Carlig ConstantinRunniacsPetrosani Semimaraton 30-39 M DA
67MarunceacLiviuTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
68NagyLadislauTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
69MairovitzEugenFrumușeni Semimaraton 30-39 M DA
70SalamonGezaDeva Semimaraton 30-39 M DA
71Petruţa IovanoConstantin MariCaransebeş Semimaraton 40-49 M NU
72StefanescuCiprian-Timisoara Semimaraton 40-49 M NU
73TodincaDacianKipkelenge TeamArad Semimaraton 40-49 M DA
74VeressStefan MirceaA.S bike&run PetrosaniLupeni Semimaraton 40-49 M -
75NagyIstvanEnergomCluj Semimaraton 40-49 M DA
76Roman.Valentin-PetruVulcan Semimaraton 40-49 M DA
77SarosiludovicA.S. Santamaria-OrleaSantamaria-Orlea Semimaraton 40-49 M DA
78BuzulicaRaduDrobeta turnu severin Semimaraton 40-49 M NU
79ANDONEIonelBraila Semimaraton 40-49 M NU
80CristeaGabrielConstanta Semimaraton 40-49 M DA
81MihailescuViorelPetrosani Semimaraton 40-49 M DA
82CaudryGeorgesCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 50+ M NU
83OpreaMarianReva SimeriaDeva Semimaraton 50+ M DA
84MiglioriniValerioBabeni Semimaraton 50+ M DA
85MarianPopaHunedoara Semimaraton 50+ M -
86HarjocVasileC.S.M.UNIREA ALBA -IULIACugir Semimaraton 50+ M -
87StancoaneIuliuClub Sportiv GhelariHunedoara Semimaraton 50+ M -
88ZeveleanuPetreRo Club MaratonDrobeta Turnu Severin Semimaraton 50+ M NU