Participanți Baru Mare 2015

Cei înregistrați vor apărea în acest tabel după o verificare inițială a informațiilor trimise. Aceasta poate să dureze una-două zile. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Tabel participanți

Nr.NumePrenumeClubLocalitateProbaCategoriaPlătit taxa
1ConduracheSabinaSan MontanUricani Semimaraton sub 19 F DA
2HrehorciucIrinaIasi Semimaraton 20-29 F NU
3OrganKellyLupeni Semimaraton 20-29 F DA
4PopescuAlina RamonaTimișoara Semimaraton 20-29 F DA
5SalageanDanielaTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 F DA
6CazanCeciliaDorobanti Semimaraton 20-29 F NU
7SandaAnamariaSan MontanUricani Semimaraton 20-29 F DA
8ZgârceaSimonaŞelimbar Semimaraton 20-29 F DA
9BughioFosHunedoara Semimaraton 30-39 F NU
10BarbCrinaCluj-Napoca Semimaraton 30-39 F DA
11SerbanDianaAlergoturaDumbravita Maraton 30-39 F DA
12MogaLigia MihaelaCluj-Napoca Maraton 30-39 F NU
13NagyRoxanaEnergomCluj Semimaraton 30-39 F DA
14ReghişIoanaExperienţa MultisportArad Maraton 30-39 F DA
15StoicaElena CrinaPetrila Semimaraton 30-39 F DA
16BugjaAndreaFeel Good TeamOdorheiu Secuiesc Semimaraton 30-39 F NU
17BalanHuanitaVladimirescu Semimaraton 30-39 F NU
18CaudryTatianaCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 30-39 F NU
19MilosMioaraResita Semimaraton 30-39 F NU
20SzigyartoLiviacluj-napoca Maraton 30-39 F NU
21MiglioriniGabriellaBabeni Semimaraton 40-49 F DA
22ManolacheGeorgetaSan MontanLupeni Maraton 40-49 F DA
23GheorgheMarianaSolitarii AradArad Maraton 40-49 F NU
24MiazgaDianaExperienta MultisportArad Maraton 40-49 F DA
25MunteanuVioleta,CorneliaVulcan Semimaraton 50+ F NU
26MairovitzAlexFrumușeni Semimaraton sub 19 M DA
27SantaAndreiSan MontanPetrila Semimaraton sub 19 M DA
28GiangaMarianPetrila Semimaraton sub 19 M DA
29SoveresanAndrei-GratianRunsilvaniaCugir Maraton 20-29 M NU
30BurceaAlexandru-CatalAS bike&run PetrosaniPetrila Maraton 20-29 M DA
31OrganJackLupeni Semimaraton 20-29 M DA
32PopescuEmanuelTimisoara Semimaraton 20-29 M DA
33HanCristian NicolaCugir Semimaraton 20-29 M NU
34RimniceanuViorel-FlorinAs Bike&Run PetrosaniPetrila Semimaraton 20-29 M DA
35BALANICADan NarcisBraila Semimaraton 20-29 M NU
36PescanAlexandruPetrosani Semimaraton 20-29 M DA
37SalageanStefanTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 M DA
38UnterwegerRolandKipkelenge TeamArad Semimaraton 20-29 M DA
39ALBERTSAMPER BRUNOSANT CARLES DE LA RAPI Semimaraton 30-39 M DA
40HanciutaFlorin ValentinAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
41BarbRaresCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M DA
42BurierAdrianLugoj Semimaraton 30-39 M DA
43DamaschinMariusNuLupeni Semimaraton 30-39 M DA
44DraiaRazvan RaulAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
45HohoiStefanPetrosani Semimaraton 30-39 M NU
46OSCARCAMPOS GUILLENMONTCADA I REIXAC Semimaraton 30-39 M DA
47PantisMihaiRo Club Maraton / Runners ClubCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M NU
48PetreSandu GilbertChiajna Semimaraton 30-39 M DA
49TapAdriancluj-napoca Maraton 30-39 M NU
50Cabrerizo CuevaFranciscoSan MontanJaén Semimaraton 30-39 M NU
51SolgaBogdanTimisoara Maraton 30-39 M NU
52Carlig ConstantinRunniacsPetrosani Semimaraton 30-39 M DA
53MarunceacLiviuTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
54NagyLadislauTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
55BalanDanielVladimirescu Maraton 30-39 M NU
56MairovitzEugenFrumușeni Semimaraton 30-39 M DA
57MihalacheVirgilLugoj Maraton 30-39 M NU
58MolnarAlexandruVoluntari Maraton 30-39 M DA
59SalamonGezaDeva Semimaraton 30-39 M DA
60CraciunescuAdrianCluj-Napoca Maraton 40-49 M DA
61Petruţa IovanoConstantin MariCaransebeş Semimaraton 40-49 M NU
62StefanescuCiprian-Timisoara Semimaraton 40-49 M NU
63TodincaDacianKipkelenge TeamArad Semimaraton 40-49 M DA
64VeressStefan MirceaA.S bike&run PetrosaniLupeni Semimaraton 40-49 M -
65NagyIstvanEnergomCluj Semimaraton 40-49 M DA
66VulpoiAdrianLupeni Maraton 40-49 M DA
67CretuConstantinSolitarii AradArad Maraton 40-49 M -
68Roman.Valentin-PetruVulcan Semimaraton 40-49 M DA
69SarosiludovicA.S. Santamaria-OrleaSantamaria-Orlea Semimaraton 40-49 M DA
70BuzulicaRaduDrobeta turnu severin Semimaraton 40-49 M NU
71CodreaGheorghePetrosani Maraton 40-49 M DA
72ANDONEIonelBraila Semimaraton 40-49 M NU
73BaleanuConstantinDrobeta Turnu Severin Maraton 40-49 M DA
74CorbanMircea AntonBucuresti Maraton 40-49 M DA
75CristeaGabrielConstanta Semimaraton 40-49 M DA
76LupsaDanut MariusTimisoara Maraton 40-49 M DA
77MihailescuViorelPetrosani Semimaraton 40-49 M DA
78CaudryGeorgesCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 50+ M NU
79OpreaMarianReva SimeriaDeva Semimaraton 50+ M DA
80SacmareanDan Experienta MultisportArad Maraton 50+ M DA
81TecarTanaseSan MontanLupeni Maraton 50+ M DA
82BicaLiviuRo Club Maraton / www.superfitBucuresti Maraton 50+ M DA
83MrazAdrian-OctavianPetrosani Maraton 50+ M DA
84MiglioriniValerioBabeni Semimaraton 50+ M DA
85MarianPopaHunedoara Semimaraton 50+ M -
86HarjocVasileC.S.M.UNIREA ALBA -IULIACugir Semimaraton 50+ M -
87StancoaneIuliuClub Sportiv GhelariHunedoara Semimaraton 50+ M -
88ZeveleanuPetreRo Club MaratonDrobeta Turnu Severin Semimaraton 50+ M NU