Participanți Baru Mare 2015

Cei înregistrați vor apărea în acest tabel după o verificare inițială a informațiilor trimise. Aceasta poate să dureze una-două zile. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Tabel participanți

Nr.NumePrenumeClubLocalitateProbaCategoriaPlătit taxa
1ALBERTSAMPER BRUNOSANT CARLES DE LA RAPI Semimaraton 30-39 M DA
2ANDONEIonelBraila Semimaraton 40-49 M NU
3BalanHuanitaVladimirescu Semimaraton 30-39 F NU
4BalanDanielVladimirescu Maraton 30-39 M NU
5BALANICADan NarcisBraila Semimaraton 20-29 M NU
6BaleanuConstantinDrobeta Turnu Severin Maraton 40-49 M DA
7BarbRaresCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M DA
8BarbCrinaCluj-Napoca Semimaraton 30-39 F DA
9BicaLiviuRo Club Maraton / www.superfitBucuresti Maraton 50+ M DA
10BughioFosHunedoara Semimaraton 30-39 F NU
11BugjaAndreaFeel Good TeamOdorheiu Secuiesc Semimaraton 30-39 F NU
12BurceaAlexandru-CatalAS bike&run PetrosaniPetrila Maraton 20-29 M DA
13BurierAdrianLugoj Semimaraton 30-39 M DA
14BuzulicaRaduDrobeta turnu severin Semimaraton 40-49 M NU
15Cabrerizo CuevaFranciscoSan MontanJaén Semimaraton 30-39 M NU
16Carlig ConstantinRunniacsPetrosani Semimaraton 30-39 M DA
17CaudryTatianaCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 30-39 F NU
18CaudryGeorgesCTDURFOURNES EN WEPPES Semimaraton 50+ M NU
19CazanCeciliaDorobanti Semimaraton 20-29 F NU
20CodreaGheorghePetrosani Maraton 40-49 M DA
21ConduracheSabinaSan MontanUricani Semimaraton sub 19 F DA
22CorbanMircea AntonBucuresti Maraton 40-49 M DA
23CraciunescuAdrianCluj-Napoca Maraton 40-49 M DA
24CretuConstantinSolitarii AradArad Maraton 40-49 M -
25CristeaGabrielConstanta Semimaraton 40-49 M DA
26DamaschinMariusNuLupeni Semimaraton 30-39 M DA
27DraiaRazvan RaulAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
28GheorgheMarianaSolitarii AradArad Maraton 40-49 F NU
29GiangaMarianPetrila Semimaraton sub 19 M DA
30HanCristian NicolaCugir Semimaraton 20-29 M NU
31HanciutaFlorin ValentinAsociatia Turistica In AmonteArad Semimaraton 30-39 M DA
32HarjocVasileC.S.M.UNIREA ALBA -IULIACugir Semimaraton 50+ M -
33HohoiStefanPetrosani Semimaraton 30-39 M NU
34HrehorciucIrinaIasi Semimaraton 20-29 F NU
35LupsaDanut MariusTimisoara Maraton 40-49 M DA
36MairovitzAlexFrumușeni Semimaraton sub 19 M DA
37MairovitzEugenFrumușeni Semimaraton 30-39 M DA
38ManolacheGeorgetaSan MontanLupeni Maraton 40-49 F DA
39MarianPopaHunedoara Semimaraton 50+ M -
40MarunceacLiviuTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
41MiazgaDianaExperienta MultisportArad Maraton 40-49 F DA
42MiglioriniValerioBabeni Semimaraton 50+ M DA
43MiglioriniGabriellaBabeni Semimaraton 40-49 F DA
44MihailescuViorelPetrosani Semimaraton 40-49 M DA
45MihalacheVirgilLugoj Maraton 30-39 M NU
46MilosMioaraResita Semimaraton 30-39 F NU
47MogaLigia MihaelaCluj-Napoca Maraton 30-39 F NU
48MolnarAlexandruVoluntari Maraton 30-39 M DA
49MrazAdrian-OctavianPetrosani Maraton 50+ M DA
50MunteanuVioleta,CorneliaVulcan Semimaraton 50+ F NU
51NagyLadislauTimisoara Semimaraton 30-39 M DA
52NagyRoxanaEnergomCluj Semimaraton 30-39 F DA
53NagyIstvanEnergomCluj Semimaraton 40-49 M DA
54OpreaMarianReva SimeriaDeva Semimaraton 50+ M DA
55OrganKellyLupeni Semimaraton 20-29 F DA
56OrganJackLupeni Semimaraton 20-29 M DA
57OSCARCAMPOS GUILLENMONTCADA I REIXAC Semimaraton 30-39 M DA
58PantisMihaiRo Club Maraton / Runners ClubCluj-Napoca Semimaraton 30-39 M NU
59PescanAlexandruPetrosani Semimaraton 20-29 M DA
60PetreSandu GilbertChiajna Semimaraton 30-39 M DA
61Petruţa IovanoConstantin MariCaransebeş Semimaraton 40-49 M NU
62PopescuAlina RamonaTimișoara Semimaraton 20-29 F DA
63PopescuEmanuelTimisoara Semimaraton 20-29 M DA
64ReghişIoanaExperienţa MultisportArad Maraton 30-39 F DA
65RimniceanuViorel-FlorinAs Bike&Run PetrosaniPetrila Semimaraton 20-29 M DA
66Roman.Valentin-PetruVulcan Semimaraton 40-49 M DA
67SacmareanDan Experienta MultisportArad Maraton 50+ M DA
68SalageanStefanTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 M DA
69SalageanDanielaTasuleasa Socialcom. Bistrita-B Maraton 20-29 F DA
70SalamonGezaDeva Semimaraton 30-39 M DA
71SandaAnamariaSan MontanUricani Semimaraton 20-29 F DA
72SantaAndreiSan MontanPetrila Semimaraton sub 19 M DA
73SarosiludovicA.S. Santamaria-OrleaSantamaria-Orlea Semimaraton 40-49 M DA
74SerbanDianaAlergoturaDumbravita Maraton 30-39 F DA
75SolgaBogdanTimisoara Maraton 30-39 M NU
76SoveresanAndrei-GratianRunsilvaniaCugir Maraton 20-29 M NU
77StancoaneIuliuClub Sportiv GhelariHunedoara Semimaraton 50+ M -
78StefanescuCiprian-Timisoara Semimaraton 40-49 M NU
79StoicaElena CrinaPetrila Semimaraton 30-39 F DA
80SzigyartoLiviacluj-napoca Maraton 30-39 F NU
81TapAdriancluj-napoca Maraton 30-39 M NU
82TecarTanaseSan MontanLupeni Maraton 50+ M DA
83TodincaDacianKipkelenge TeamArad Semimaraton 40-49 M DA
84UnterwegerRolandKipkelenge TeamArad Semimaraton 20-29 M DA
85VeressStefan MirceaA.S bike&run PetrosaniLupeni Semimaraton 40-49 M -
86VulpoiAdrianLupeni Maraton 40-49 M DA
87ZeveleanuPetreRo Club MaratonDrobeta Turnu Severin Semimaraton 50+ M NU
88ZgârceaSimonaŞelimbar Semimaraton 20-29 F DA